Blogi Plus Size – moje nowe zestawienie

Od dość dawno na blogu nie było żadnego zestawienia. Z przyjemnością wracam do tego typu wpisów, bo wciąż trafiam na blogerki, które moim zdaniem, są warte zapamiętania. Dziewczyny z dzisiejszego wpisu pochodzą z różnych stron świata, a ich blogi charakteryzują się różnym stopniem rozpoznawalności. To, co je łączy, to bardzo kreatywne podejście do mody Plus Size i odwaga w byciu sobą. Zapraszam!

1. Blog „Lu zieht an”

Autorką jest, pochodząca z Niemiec, Luciana. To zdecydowanie najprężniej działający i najbardziej komercyjny blog w całym zestawieniu. Blog prowadzony jest zarówno w języku niemieckim, jak i angielskim. Zarówno stylizacje, jak i zdjęcia są na bardzo wysokim poziomie. Znajdziecie tu odzież i akcesoria z górnej półki. Zdjęcia stylizacji uzupełniają piękne produkcje video. Luciana to kobieta z klasą. Nawet codzienne stylizacje mają w sobie nutkę glamour.

plus size fashion

moda plus size

stylizacje w dużych rozmiarach

2. Blog „Big Hips Red Lips”

Autorką bloga jest Sarah Anne, która mieszka w Toronto. Jej motto brzmi: „Twój osobisty styl nie ma ograniczeń i całkowicie zależy od Ciebie”. Stylizacje Sarah pokazują jej ogromną wyobraźnię i chęć bawienia się modą. W wielu z nich można odnaleźć nawiązania do lat 50/60. Niektóre zdjęcia kojarzą mi się wręcz baśniowo.

moda duże rozmiary

blogi XXL

moda dla puszystych

3. Blog „Pretty in pigment”

Autorka bloga to mieszkająca w Seattle Sahily Anais Perez. Początkowo jej blog miał wyłącznie urodowy charakter, ponieważ Sahily zawodowo zajmuje się wizażem i stylizacją. W tej chwili blog łączy tematy związane z modą, urodą, designem i DIY. W jej stylizacjach widać nawiązania do mody ulicznej, które umiejętnie łączy z wieloma innymi klimatami.

moda uliczna w dużych rozmiarach

blogerka plus size

blog o modzie XXL

4. Blog „On The Q Train”

Autorką jest piękna ciemnoskóra mieszkanka Nowego Jorku – Peggy. Urzekły mnie jej charakterystyczne poziome zdjęcia. Jej stylizacje to ponadczasowa klasyka z lekkim pazurem prezentowana zawsze w zachwycających nowojorskich kadrach. Bardzo, ale to bardzo odpowiada mi styl Peggy!

gruba blogerka

moda dla puszystych

modna xlka

5. Blog „Theodora Flipper”

Autorką bloga jest Cecile, mieszkająca w Augsburgu. Blog prowadzony jest w języku niemieckim. Znajdziecie tam wiele prostych, nieudziwnionych stylizacji. Jest to dla mnie ogromna zaleta tego bloga. Patrząc na Cecile łatwo sobie wyobrazić, że jest dziewczyną z sąsiedztwa. Nie często się to zdarza, gdy przyglądamy się blogerkom modowym.

modna plus size

blog o modzie xl

moda plus size

Jestem bardzo ciekawa, która z zaprezentowanych blogerek jest Wam najbliższa, jeśli chodzi o styl. 

Jeśli lubicie się inspirować i podglądać modne kobiety o większych kształtach, zapraszam na pozostałe zestawienia blogów Plus Size:

(Visited 4 706 times, 1 visits today)