polski blog plus size

Konkurs z okazji pierwszych urodzin bloga Grubsze Sprawy

Dokładnie 26 września minął rok od wrzucenia pierwszego tekstu na bloga. To był bardzo fajny rok pełen cudownych spotkań, nowych znajomości i miłych wydarzeń. Najwyższy czas, by uczcić tę rocznicę małym podsumowaniem i konkursem. Zapraszam!

Zgodnie z zapowiedzią przygotowałam dla Was konkurs z okazji pierwszych urodzin Grubszych Spraw. Powinien on pojawić się już  jakiś miesiąc temu, ale ciągle coś stawało na przeszkodzie. Tym razem mam już wszystko, łącznie z nagrodami, które zostały zaprojektowane specjalnie na tę okazję.

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów samego konkursu, najpierw chciałabym zaprosić Was na małe podsumowanie.

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ ZE MNĄ!

blogerka plus size

Co dał mi ten rok prowadzenia bloga plus size?

Pierwsza i najważniejsza sprawa to niesamowite znajomości i mam tu na myśli przede wszystkim Was, Czytelniczki tego bloga. W najśmielszych marzeniach nie spodziewałabym się, że uda nam się zebrać w jednym miejscu 5,5 tysiąca cudownych Kobiet. Tak, 99% procent naszej facebook’owej społeczności to Babeczki! Bardzo się z tego cieszę, bo tworzyłam to miejsce z myślą o nas, kobietach. Na samą myśl, że jesteście skaczę z radości, a nie jest to łatwe, jak się zapewne domyślacie 😉

Do tego dochodzą także wszystkie spotkania blogerskie i szkolenia, na  których miałam przyjemność spotkać wielu cudownych ludzi z pasją.

Wiele razy byłam zmuszona do opuszczenia mojej strefy komfortu, co zawsze zaczynało się wielkim strachem, a kończyło jeszcze większą radością. Pokonałam kilka moich lęków, a z paroma wciąż się rozprawiam.

Muszę Wam powiedzieć, że całe to blogowanie to bardzo kreatywne, ale też strasznie wymagające zajęcie. Trudno byłoby mi wyliczyć wszystko, czego musiałam nauczyć się przez ten rok, a lista rzeczy, które dopiero przyswajam jest znacznie dłuższa i nigdy się nie skończy :).Trzeba być niezwykle zdolnym i wszechstronnym człowiekiem, żeby w tej branży coś osiągnąć. Z tego powodu każde ciepłe słowo od Was niezwykle motywuje do dalszego działania. Uskrzydlają też nagrody takie,  jak mój tegoroczny Blog Day w kategorii Moda i uroda. To była dla mnie największa niespodzianka, że jury wybrało w tej kategorii blog Plus Size. Myślę, że to nasze wspólne zwycięstwo!

Przede mną bardzo daleka droga, ale mogę Wam obiecać, że będę się nieustająco uczyć i pracować, by Grubsze Sprawy mogły rozwijać się dla Was i zgodnie z Waszymi potrzebami.

Prośba o wypełnienie ankiety

W ramach projektu, w którym biorę udział, przygotowałam ankietę dla kobiet Plus Size. Będę Wam bardzo wdzięczna za jej wypełnienie. Zajmie Wam to dosłownie kilka minut, a być może wspólnie uda nam się dotrzeć do kilku ważnych osób, które nie mają pojęcia o środowisku plus size i jego potrzebach.

Każda wypełniona ankieta będzie dla mnie najwspanialszym prezentem na pierwsze urodziny bloga 🙂

Czas na KONKURS!

Teraz przechodzimy do prezentów dla Was! 🙂

blog plus size

Oto, co trzeba zrobić, żeby dostać ode mnie prezent:

  • Do wygrania są 3 równorzędne nagrody –  zestawy notes + breloczek ( dokładnie takie jak na zdjęciach powyżej)
  • Aby wziąć udział w konkursie trzeba być fanem strony Grubsze Sprawy na FB, jeśli więc jeszcze jej nie polubiłyście, zróbcie to koniecznie teraz 🙂
  • Zadanie konkursowe: W komentarzu pod tym wpisem lub postem konkursowym na FB napiszcie odpowiedź na pytanie: “Gdybyś została redaktorką naczelną Bloga Grubsze Sprawy, co chciałabyś w nim zmienić, a co pozostawiłabyś bez zmian?” 🙂
  • Wybiorę 3 najbardziej kreatywne, szczere i wyczerpujące odpowiedzi
  • Konkurs trwa do środy do godziny 20:00
  • Wyniki opublikuję w sobotę przed południem na Facebooku
  • Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj: Regulamin

Notesy powstały specjalnie dla Was  po to, by przypominać Wam, że jesteście BOSKIE! Koniecznie weźcie udział w konkursie, żebym mogła Wam się odwdzięczyć za ten wspólny rok. POWODZENIA!!!

(Visited 852 times, 1 visits today)