plus size beautiful models

Modelki XXL – piękno nie zna rozmiaru

Tess Holliday udowodniła światu, że modelki Plus Size, to nie tylko lekko zaokrąglone piękności, ale także kobiety o naprawdę bujnych kształtach. Teraz czas pokazać, że Tess nie jest jedyną modelką XXL na świecie. Zapraszam Was na spotkanie z trzema pięknymi modelkami, które noszą rozmiar 50+, robią karierę w branży i aktywnie udzielają się w kampaniach Body Love.

Olivia Campbell

Olivia pochodzi z Londynu, ale współpracuje także z największymi markami amerykańskimi. Jako dziecko była prześladowana, przez co wcześnie przerwała naukę. Z powodu własnych negatywnych doświadczeń mocno angażuje się w akcje skierowane do dzieci i młodzieży.  Tutaj możecie zobaczyć ją w bardzo wzruszającym nagraniu, w którym opowiada swoją historię:

 

plus size model blog

modelka xxl

modelka blog plus size

modelka duże rozmiary blog

puszysta modelka blog

 

Katana Fatale

Bardzo ekscentryczna i czarująca kobieta. Ma niesamowite poczucie estetyki. Jest artystką i zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki: teatr, śpiew, design, performance. Modę traktuje, jako jedną z form sztuk wizualnych, co widać już na pierwszy rzut oka w jej stylizacjach. Podziwiam jej plastyczną urodę. Przyglądając się zdjęciom, często miałam problem z rozpoznaniem, czy to na pewno ona. Ma się wrażenie, że w każdej sesji jest kimś innym. Jej przygoda z modelingiem rozpoczęła się od prowadzenia bloga.

plus size model blog

modelka plus size blog

modelka xxl blog

puszysta modelka duże rozmiary

plus size beauty model

blog o modzie dla puszystych

 

Jennifer Buckingham

Jennifer jest modelką i blogerką, a także aktorką. Mieszka na stałe w Los Angeles. Jej blog Model Radical powstał z potrzeby buntu przeciwko stereotypom i ograniczeniom w postrzeganiu ludzkiego ciała. Znajdziecie u niej wiele inspiracji modowych.  Bardzo podoba mi się jej naturalność i styl „dziewczyny z sąsiedztwa”.

blog o modzie w dużych rozmiarach

blog xxl modelka

modelka plus size

blog plus size body love

modelka plus size bielizna

Mam nadzieję, że odkrywanie nowych postaci świata mody Plus Size jest dla Was tak samo inspirujące,  jak dla mnie. Koniecznie dajcie znać, jeśli kogoś Wam brakuje w takich zestawieniach.

(Visited 15 614 times, 1 visits today)