Moda Plus Size

Stroje kąpielowe Plus Size ze sklepów on-line

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami. Marzenia o lazurowych wybrzeżach skłoniły mnie do sprawdzenia, jak wygląda oferta strojów plażowych w dużych rozmiarach. Wybrałam popularne sklepy on-line z ofertą Plus Size, w których zdarza mi się robić zakupy. Zapraszam na wspólny przegląd 🙂

Nowe zestawienie na sezon 2017 znajduje się tu: Stroje kąpielowe w dużych rozmiarach – przegląd 2017

Zdaję sobie sprawę, że oferta na naszym rynku jest raczej uboga. Wiele dziewczyn decyduje się z tego powodu na zakupy w zagranicznych sklepach. Postanowiłam jednak sprawdzić, jak wygląda sytuacja u marek, które większość z nas zna i które są dostępne dla każdej z nas. Wiem, że w niektórych sklepach z bielizną XXL można kupić również odzież kąpielową, ale nie chciałabym polecać, czegoś, czego sama nie sprawdziłam.

Ostatni raz poszukiwałam kostiumu dla siebie jakieś  dwa lata temu. Mam w tym względzie doświadczenia z Ullą Popken. Kupiłam od nich tankini i z czystym sumieniem mogę polecić tę markę. Kostium nie był tani, ale jakość wykonania i to, jak pięknie układał się na sylwetce wynagrodziły mi to w 100%.

Nie oznacza to jednak, że niższa cena to kiepska jakość. Od lat mam również kostium jednoczęściowy zakupiony w promocji w C&A za ok 60 zł i też jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie sprawdzał się na aqua aerobicu.

Bikini Plus Size

bikini duże rozmiary

1/2/3/6 KappAhl; 4/5 Cellbes

stroje kąpielowe plus size

1/3 Cellbes, 2 C&A

bikini plus size

1 Cellbes, 2 C&A, 3 H&M

Tankini Plus Size

tankini plus size

Ulla Popken

tankini duże rozmiary

Cellbes, 2 Zalando 3 H&M

Sukienki kąpielowe Plus Size

stroje kąpielowe plus size

Ulla Popken

stroje kąpielowe duże rozmiary

1 Bon Prix, 2/3 Cellbes

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe w dużych rozmiarach

stroje kąpielowe plus size

1/2/3 Bon Prix

kostiumy duże rozmiary

Ulla Popken

stroje kąpielowe plus size

Ulla Popken

To tylko fragment, tego co oferują w tej chwili sklepy. Jak widzicie nie jest najgorzej i można znaleźć coś dla siebie. Dla mnie, równie ważne jak sam kostium, są także wszelkie tuniki i narzutki, którymi można się nieco osłonić na plaży.

Odzież plażowa Plus Size

tuniki plus size

1/2/3 Bon Prix, 4/6 Modern Size, 5 Cellbes

duże rozmiary

1/10 Bon Prix, 2 Modern Size, 3/4/7/8/9 Cellbes, 5 H&M, 6 KappAhl

 

Jeśli macie jakieś sprawdzone sklepy, w których można kupić stroje kąpielowe, podzielcie się koniecznie taką informacją. Może ktoś będzie mógł skorzystać z waszej porady.

(Visited 39 068 times, 1 visits today)