Blogerka Plus Size

Polskie blogi Plus Size, które trzeba znać

Bardzo mnie cieszy, że powstaje coraz więcej polskich blogów skierowanych do kobiet noszących większe rozmiary. Nasza blogosfera Plus Size dopiero raczkuje, ale już widać, że jest to nisza która będzie się rozwijała, co bardzo mnie cieszy. Dziś chciałabym Wam przedstawić blogi, które każda dziewczyna interesująca się tą tematyką, powinna systematycznie śledzić. Zapraszam 🙂

Moja internetowa przygoda z tematyką Plus Size zaczęła się od zagranicznych blogów. Śledzę je systematycznie, zachwycam się i zazdroszczę. Gdy sama zaczęłam pisać bloga, zobaczyłam, jak bardzo absorbujące jest to zajęcie. Uświadomiłam sobie, że blogerki z wielkiego świata robią to wszystko za duże pieniądze i przy wsparciu profesjonalistów. Nasze Dziewczyny robią to w znacznej mierze wyłącznie z pasji, bo branża Plus Size w Polsce, tak naprawdę dopiero się rodzi. Stąd mój ogromny podziw dla tego, co już osiągnęły.

W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam blogi, które moim zdaniem, stanowią filar tematyki Plus Size w polskiej sieci. Wybrałam te Twórczynie, które sama czytam, darzę sympatią i których estetyka i filozofia są mi bliskie.

polskie blogi plus size

polskie blogi plus size

Ewa już od pierwszego wejrzenia urzeka urodą i wysmakowanymi stylizacjami z nutką glamour. Zamieszczane przez Nią zdjęcia to bez wątpienia światowy poziom. Ewa jest modelką dzięki czemu możemy ją zobaczyć także w pięknych profesjonalnych sesjach. Ewokracja to nie tylko moda i uroda. Ewa porusza też wiele ważnych tematów związanych ze zdrowiem i psychologią. Świetnie się czyta i bez końca można podziwiać urodę autorki.

Polskie Blogi Plus Size

Polskie Blogi Plus Size

Kasia jest piękną kobietą, która pokazuje jak  z klasą „nosić swoje krągłości”. Jej blog jest skarbnicą kobiecych stylizacji. Bardzo podoba mi się minimalistyczne podejście Kasi do tematu mody. Jej stroje skomponowane są w dużej mierze z klasycznych, prostych elementów, a charakteru nabierają dzięki dodatkom i umiejętnemu łączeniu. Kasia stała się inspiracją dla wielu kobiet. Słuchałam audycji radiowej z Jej udziałem, gdzie dała się poznać, jako bardzo ciepła i pogodna osoba.

Polskie blogi plus size

blog plus size

Agata to prawdziwa felietonistka naszej blogosfery Plus Size. Stylizacje, które zamieszcza od czasu do czasu są jedynie miłym dodatkiem do tekstów, które czyta się z zapartym tchem. Na Jej blogu znajdziecie lekkie pióro i wspaniałe poczucie humoru. Gdy dodamy do tego piękny uśmiech Agaty i jej ogniście rude włosy, wyjdzie nam z tego mieszanka idealna. Myślę, że charakter strony najlepiej określiła sama autorka pisząc: „Ten blog jest też o tym, że nie czuję potrzeby bycia szczupłą, żeby być szczęśliwą. Bo jestem szczęśliwa.”

 

Polskie blogi plus size

blog Krągła Dziewczyna

Kornelia to przede wszystkim młodość, uroda i filmowy uśmiech. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się na prowadzenie Swojego bloga. Mam wrażenie, że to właśnie Ona może dotrzeć do młodych dziewczyn z pozytywnym przekazem, pokazując, że nie trzeba być wychudzoną, by być modną, seksowną i wzbudzać zachwyty. Jej stylizacje są nowoczesne i odważne, często z rockowym sznytem, ale Kornelia pokazuje też, jak być delikatnie kobiecą i elegancką.

 

Super Size XL

Super Size XL

Gracja ma w sobie to coś, co nazywam siłą kobiecości. Jej stylizacje, nawet te klasyczne, zawsze mają w sobie jakiś „pazur”, co jest cudowne i niepowtarzalne. Na Jej blogu znajdziecie także mnóstwo pięknych zdjęć w bieliźnie, które są najlepszym dowodem na to, że krągłością są Super Sexi. Gracja poprzez pokazywanie piękna i szczerość pomaga wielu kobietom odzyskać wiarę w siebie.

Polskie blogi plus size

Polskie Blogi Plus size

Justyna i jej stylizacje to kwintesencja kobiecości i klasycznej elegancji. Ze zdjęć zamieszczonych na blogu bije spokojna pewność siebie i harmonia. Justyna napisała, że „jako XLady bardziej docenia swoją kobiecość i stara się podkreślać ją jak najbardziej się da”. Wychodzi Jej to świetnie, dlatego jest inspiracją dla wielu innych XLek.

Jak tu nie podziwiać takich wspaniałych kobiet?! Dziękuję bardzo Dziewczynom za to, że pozwoliły mi wykorzystać Swoje zdjęcia i mocno trzymam kciuki za Ich blogi. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy miały okazję poznać się osobiście. To na pewno nie będzie jedyny wpis o polskiej blogosferze Plus Size, bo jest jeszcze sporo ciekawych blogów, a jestem zdania, że powinnyśmy się wspierać i trzymać razem 🙂

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zestawień z blogami Plus Size, zapraszam Was do tych artykułów:

(Visited 43 100 times, 1 visits today)