instagram plus size moda xxl

Instagram Plus Size – 5 oryginalnych profili, które trzeba znać

Instagram to nieograniczone źródło inspiracji. Wstyd się przyznać, ale tak na dobre odkrywam je dopiero od niedawna. Zdecydowanie jest to największa skarbnica zdjęciowych inspiracji w internecie. Można powiedzieć, że istnieje także ogromny światowy Instagram Plus Size. Nie chodzi tylko o modę w dużym rozmiarze, ale ogólnie o cały lifestyle XXL z różnych stron świata. Wiele akcji Body Positive narodziło się właśnie na Instagramie. Dziś chciałabym pokazać Wam 5 oryginalnych instagramowych kont o tematyce Plus Size, które warto obserwować.

Instagram Plus Size – mój wybór

 

@dressingoutsidethebox

Konto Isabelle, projektantki mody, stylistki i blogerki. Pracuje jako stylistka w jednej z niemieckich marek odzieżowych. Styl Isabelle jest mocny i oryginalny. Wiele stylizacji inspirowanych jest modą męską. Isabelle pokazuje, jak można poprzez modę pokazać siłę i pewność siebie. Feministka i propagatorka ruchu Body Positive.

@nakitende_esther

Esther to kolorowy ptak mody Plus Size. Obecnie mieszka w Toronto, dokąd przyjechała z Ugandy. Pracuje jako modelka i stylistka. Jej stylizacje to feeria kolorów i kobiecości. Niezwykłe włosy, niezwykła sylwetka i bajkowe stylizacje tworzą mieszankę wybuchową, od której trudno oderwać wzrok. Wszystko pokazane na pięknych zdjęciach. Esther sporo trenuje i dzieli się także swoimi relacjami z siłowni. Niesamowita kobieta!

 

alternativecurves

Instagramowe konto społeczności skupionej wokół alternatywnej mody Plus Size. Prowadzi je aż siedem dziewczyn, które wrzucają tu swoje stylizacje. Udostępniają także zdjęcia z innych instagramowych kont Plus Size otagowane #alternativecurves. Można tu znaleźć wiele oryginalnych outfitów, często inspirowanych stylami goth, czy quirky. To zdecydowanie coś więcej, niż typowa strona o modzie w dużych rozmiarach. Artystyczne dusze, które opierają się wszelkim zasadom.

 

fatgirlflow

Konto instagramowe blogerki, która pisze o sobie, że jest “szczęśliwą grubaską”. To naprawdę widać na zdjęciach! Corissa czerpie z życia pełnymi garściami. Bije od niej taka dawka pozytywnej energii, że trudno się nią nie zarazić. Warto zaglądać na poprawę humoru i dla zainspirowania się pewnością siebie.

 

curveswithmoves

 

Konto prowadzone przez Jessie, która jest tancerką Plus Size. Jej taneczne filmiki niezwykle inspirują do działania. Jessie jest także jedną z modelek sportowej kolekcji Lane Bryant, więc znajdziecie tu także sporo pięknych zdjęć, a także jej treningów. Niesamowita, pełna energii i pasji kobieta!

 

Obserwujesz Instagram Plus Size lub Body Positive? znasz jakieś ciekawe profile, które warto polecić innym dziewczynom? Podziel się z nami koniecznie informacją!

Jeśli lubisz zestawienia tego typu, zapraszam również do podobnych wpisów:

(Visited 5 157 times, 1 visits today)