plus size beautiful model

Iskra Lawrence modelka Plus Size, czy raczej Normal Size?

Jak to się stało, że Iskra nie pojawiła się do tej pory na blogu? Naprawdę nie wiem i mogę jedynie dziwić się sama sobie. Trochę mam z nią kłopot, bo dla mnie to po prostu piękna dziewczyna o bardzo kobiecej  sylwetce klepsydry, ale do plus size nigdy bym jej nie zaliczyła. Wiadomo jednak, jakie standardy obowiązują w świecie mody… Chcę o niej napisać przede wszystkim dlatego, że bardzo angażuje się w różne akcje Body Positive, za co ją bardzo cenię.

Iskra jest 26-letnią Brytyjką. W modelingu pracuje od 2008 roku. Jej imię nie bez przyczyny brzmi dla nas znajomo. Rodzice Iskry zainspirowali się rosyjskim słowem, choć nie mają żadnych słowiańskich korzeni. Zdrobnienie Iskierka brzmiałoby cudownie, prawda?

piękna blond modelka xxl

Iskra Lawrence

Iskra jest twarzą amerykańskiej marki bieliźnianej Aerie.

Stała się rozpoznawalna na całym świecie dzięki niezwykłym kampaniom reklamowym. Zdjęcia modelki są bardzo naturalne i na jej życzenie nie zostały poddane retuszowi. Dzięki temu bielizna została zaprezentowana przez piękną, ale “prawdziwą” kobietę.

Dla samej modelki ta współpraca również była momentem przełomowym. Wcześniej Iskra wielokrotnie słyszała, że jest za duża do zwykłych kolekcji i za szczupła do tych Plus Size. To ciekawe, że posiadanie standardowej sylwetki może być problemem….

modelka plus size

plus size model Iskra Lawrence

Iskra mówi, że część marek, z którymi współpracuje nie godzi się na zdjęcia bez retuszu. Z tego powodu postanowiła, że zdjęcia, które sama wrzuca do social mediów zawsze będą naturalne.

Iskra Lawrence plus size model

krągła modelka

To, co najbardziej uwielbiam w tej pięknej kobiecie to jej zaangażowanie w przeróżne kampanie Body Positive. Przede wszystkim Iskra Lawrence  jest ambasadorką amerykańskiego stowarzyszenia zajmującego się zaburzeniami odżywiania. Bardzo aktywnie działa w tym środowisku. Propaguje także aktywność fizyczną. Polecam Wam jej profil na Instagramie, gdzie można zobaczyć, jak ciężko trenuje. Zajrzyjcie też na stronę internetową Iskry.

body positive model

bodyposi model

modelka xl

We wszystkich mediach, w których się pojawia mówi o problemie akceptacji własnego ciała. Pisze na ten temat do wielu popularnych gazet i magazynów oraz portali internetowych.

Bardzo zależy jej na tym, by zwykłe kobiety, które śledzą w mediach celebrytów, zdawały sobie sprawę, że wizerunek tych ludzi jest na różne sposoby poprawiany. Z tego powodu Iskra pokazuje, jak różnie może wyglądać jej figura w zależności od tego, jak ustawi się do zdjęcia oraz jakie cuda może zrobić grafik.

plus size model

modelki plus size

Na zakończenie mam dla Was jeszcze taki smaczek. Jeden z hejterów, który nazwał Iskrę “grubą krową” i zalecił jej jeść mniej chipsów, otrzymał od niej taką uroczą spersonalizowaną odpowiedź 🙂

 

Jak Wam się podoba reakcja Iskry? Ja jestem zachwycona i lubię ją jeszcze bardziej, niż dotąd 🙂

Historie innych modelek Plus Size na moim blogu:

(Visited 4 091 times, 1 visits today)