aktorka duże rozmiary orange is the new black

Danielle Brooks aktorka i ikona mody Plus Size

Jeśli oglądaliście serial „Orange is the new Black”, to świetnie znacie zabawną dziewczynę o imieniu Taystee. Do niedawna aktorka obsadzona w tej roli kojarzyła mi się właśnie z szaloną łobuziarą o pełnych kształtach. Tymczasem Danielle Brooks poza planem to kobieta modna i z klasą nosząca swoje krągłości. Po ostatnich wydarzeniach związanych z modą Plus Size śmiało można powiedzieć, że stała się ikoną. Warto się inspirować takimi kobietami, więc zapraszam na post, którego Danielle jest główną bohaterką.

Wstyd się przyznać, ale do niedawna Danielle Brooks kojarzyła mi się wyłącznie z więziennym strojem z serialu. Mimo, że bardzo polubiłam tę postać, nawet nie zastanawiałam się, jak wygląda grająca ją aktorka poza planem serialu.

aktorka plus size

Orange is the new black

Dopiero latem tego roku, po pokazie kolekcji Christiana Siriano dla Lane Bryant pomyślałam o tej aktorce w kontekście mody Plus Size. Z resztą trudno było o niej tak nie pomyśleć – była niekwestionowaną gwiazdą tego show. Moim zdaniem odciągnęła uwagę nawet od Ashley Graham. To wejście w żółtej sukni trudno zapomnieć.

Danielle Brooks

blog o modelkach plus size

Cała kolekcja była bardzo kolorowa i kobieca. Moim zdaniem Danielle była wymarzoną modelką do jej zaprezentowania.

Lane Bryant plus size fashion

kolekcja mody plus size

Zrobiłam małe poszukiwania w sieci i  okazało się, że Danielle Brooks jest świetnie ubraną kobietą, także poza wybiegiem. Zobaczcie kilka jej stylizacji z różnych imprez branżowych z ostatnich lat.

blog o modzie w dużych rozmiarach

moda plus size blog

aktorka w rozmiarze XXL

daniell brooks plus size actress

modelki plus size

Na czerwonym dywanie Danielle staje się prawdziwą gwiazdą. Często wymieniana jest później w zestawieniach najlepiej ubranych gwiazd.

suknia wieczorowa plus size

Danielle brooks styl

styl plus size

styl Danielle Brooks

Dzięki udziałowi w kampaniach mody Plus Size Danielle pojawia się na okładkach i w sesjach już nie tylko jako świetna aktorka ale także jako modelka. Od czasu pierwszego pokazu wzięła udział w wielu kampaniach związanych z modą w dużych rozmiarach oraz akcjach Body Positive.

Danielle Brooks okładka orange is the new black aktorki

aktorki plus size modelki

modelka plus size bielizna

moda w dużych rozmiarach odzież

Niezależnie od tego, czy Danielle Brooks pojawia się na wybiegu, na czerwonym dywanie, czy na mniej oficjalnych wydarzeniach, zawsze mnie zachwyca. Swoim udziałem w ostatniej kampanii reklamowej Lane Bryant totalnie rozłożyła mnie na łopatki. Widzę tu w niej zarówno tę piękną i seksowną kobietę z wybiegu, jak i zadziorną Taystee z serialu. To połączenie podoba mi się najbardziej 🙂

Dajcie znać, czy znacie Danielle Brooks, czy podoba Wam się jej styl, i czy lubicie serial „Orange is the new black”.

(Visited 1 044 times, 1 visits today)