plus size blond model

Modelka Plus Size – Kris Yeo

Kolejna piękność Plus Size, którą chciałabym Wam przedstawić to Kris Yeo. Od czasu słynnej sesji z Tess Holliday jej ciało mocno się zmieniło. I jest to najlepszy dowód na to, że piękno nie ma nic wspólnego z rozmiarem. Zresztą zobaczcie sami.

Kris pochodzi z Kanady, ale teraz jej życie toczy się pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Australią. Pracę w modelingu rozpoczęła w 2010 r. dzięki zamieszczeniu swoich zdjęć na portalu Model Mayhem. Została dostrzeżona przez agencję modelek Chantale Nadeau i zaproszono ją do współpracy.

modelka xxl

piękność xl

Popularność zyskała dzięki udziałowi w sesji zdjęciowej reklamującej stroje kąpielowe marki Monif C u boku Tess Holliday. Kris do tej pory współpracuje z tą marką.

modelki w dużych rozmiarach

kostiumy kąpielowe w dużych rozmiarach

sexi plus size model

Jak widać na zdjęciach figura modelki stopniowo zmieniała się. Rozpoczynając karierę nosiła rozmiary 48/50. Przyznaje, że zmagała się z bulimią i brakiem akceptacji własnego ciała. Dzięki modelingowi i kochającym ją osobom postanowiła żyć zdrowo i zatroszczyć się o siebie. Stara się jeść odżywcze posiłki i sporo się rusza. Jej ulubioną formą ruchu jest joga, która jednocześnie wpływa pozytywnie na jej psychikę.

modelka xxxl

piękność xxl

krągła modelka

plus size beauty blond

Dzięki zmianie nawyków Kris wyraźnie schudła. Podkreśla jednak, że zależy jej na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, a nie osiągnięciu szczupłej sylwetki. Przy jej wzroście (180 cm) naturalne krągłości pięknie się prezentują.

duże rozmiary moda

modna plus size

Patrząc na Kris trudno zrozumieć ludzi, którzy utożsamiają urodę z rozmiarem. Niezależnie od ilości centymetrów w biodrach, jest zachwycająca.

seksowna modelka xxl

mmodelka dużych rozmiarów

plus size modna

Kris Yeo to kobieta o tak wyraźnej urodzie, że nie potrzeba dodatkowych zabiegów, by ją podkreślić. Najbardziej podoba się w skromnych, monochromatycznych stylizacjach, które nie walczą o uwagę z jej naturalnym pięknem.

(Visited 2 508 times, 1 visits today)