blogi o modzie w dużych rozmiarach

Nowy przegląd blogów Plus Size zza oceanu

Ponownie zapraszam na przegląd blogów o tematyce Plus Size. Znajdziecie tu mnóstwo inspiracji modowych dla kobiet w różnych rozmiarach. Każda z bohaterek ma inną figurę i styl, więc każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Moje pierwsze  zestawienie blogów Plus Size dotyczyło właśnie blogów amerykańskich. Powstało dość dawno temu, na początku mojego blogowania. Jest wciąż wiele blogerek z tamtej części świata, które warto obserwować i podpatrywać ich stylizacje. Dziś przedstawiam Wam 5 blogerek mieszkających w USA i jedną z Kanady.

 

1. Blog „My curves and curls”

Assa mieszka w Kanadzie i prowadzi swojego bloga od 2012 r. Jej znakiem rozpoznawczym są tytułowe „loczki i krągłości”. Znajdziecie u niej sporo stylizacji bogatych we wzory i kolory. Ja najbardziej lubię ją jednak za proste zestawienia, które łatwo odtworzyć w polskiej rzeczywistości zakupowej. Jeśli szukacie inspiracji, jak ubrać się do pracy, niezobowiązującej elegancji – polecam przejrzeć nawet starsze outfity na tym blogu. Według mnie są ponadczasowe.

plus size fashion blog

curvy fashion blog

blog o modzie plus size

2. Blog „Garner Style”

Jeśli, od czasu do czasu, zaglądacie do mnie, zapewne już świetnie znacie Chastity, bo często jest moją inspiracją. Poświęciłam jej nawet jeden z wpisów w całości i szalałam ze szczęścia, gdy Chastity wspomniałam o nim na swoim funpage’u :). Gdybym miała określić jednym słowem stylizacje, które zamieszcza na swoim blogu byłaby to „kobiecość”.  Czasem, mimo że ktoś jest bardzo daleko i zupełnie go nie znamy, mamy wrażenie, że jest świetnym człowiekiem. Ja tak właśnie mam patrząc na Chastity.

plus size blog

moda xxl

plus size blogger

3. Blog „Nicolette Mason”

Nicolette prowadzi własnego bloga o tematyce fashion, ale także zawodowo jest związana ze światem mody. Współpracuje m.in. z Marie Claire. Jej stylizacje często łączą w sobie kobiecość, a nawet dziewczęcość z elementami sportowymi, czy lekko rockowymi. Dwa pierwsze zdjęcia to efekt jej współpracy z marką Addition Elle.

curvy fashionista blog

curvy fashion blog

plus size curvy fashion blog

4. Blog „Everything curvy and chic”

Chante pokazuje na swoim blogu dużo słodkich dziewczęcych ubiorów. Pojawiają się też stylizacje w etnicznych klimatach, które ja lubię najbardziej. Jej strona to typowy lifestyle&beauty. Znajdziecie tam wiele porad dotyczących kosmetyków i pielęgnacji.

plus size dresses

moda w dużych rozmiarach

xxxl fashion blog

5. Blog „Jay Miranda”

Blog prowadzony przez Jay mieszkającą w Los Angeles. Znajdziecie u niej dużo klasyki, ale też odrobinę szaleństwa. Ostatnio jej nowe posty nie pojawiają się zbyt często, dlatego warto śledzić również jej InstagramW opisie swojego bloga Jay napisała: „Kocham swoje ciało. Z jakichś powodów jest to kontrowersyjne”.

body positive blog

plus size body love

moda dla puszystych

6. Blog „Trendy Curvy”

Bloga prowadzi bardzo seksowna Kristine. Lubi podkreślać piękną figurę przylegającymi do ciała strojami. Niezależnie od tego, czy są one skomponowane z neutralnych odcieni nude, czy też bardzo żywych połączeń, wygląda w nich świetnie. Uwielbiam, jak łączy ze sobą mocne kolory. Ponieważ ubieram się zdecydowanie zachowawczo najbardziej odpowiadają mi jej miejskie, casual’owe stylizacje.

plus size trendy

curvy chic fashion

beautiful plus size

 

Mam nadzieję, że takie zestawienia przydają się Wam do wyszukiwania modowych inspiracji. Jeśli macie jakieś ulubione blogi Plus Size, podzielcie się proszę linkami 🙂

(Visited 2 483 times, 1 visits today)