blog plus size body positive

5 kobiet Plus Size, które warto obserwować

Dziś chciałabym Wam przedstawić 5 kobiet udzielających się w ruchach Body Positive. Nie zważając na to, co sądzą o nich inni, postanowiły spełniać swoje marzenia i żyć pełnią życia. Zmierzły się ze swoimi kompleksami i negatywnymi ocenami. Wszystko po to, by móc wreszcie żyć po swojemu i realizować swoje pasje. Warto się nimi zainspirować.

1. Kobi Jae

blogerka plus size

Australijka prowadząca blog Horror Kitch Bich, modelka i aktywistka Body Positive. Jej pasją jest moda i design. Interesuje się sztuką i to wyraźnie widać w jej oryginalnych stylizacjach. Modę traktuje jako dziedzinę sztuki i uważa, że każdy powinien mieć szansę wyrażać siebie, bez względu na to, jaki rozmiar nosi. Warto śledzić jej konto na Instagramie choćby tylko po to, by zobaczyć, jak bez kompleksów można bawić się modą. Znajdziecie tam dużo zamierzonego kiczu i stylu vintage.

2. Jessica Torres

plus size fashion blog body positive

Amerykańska blogerka i dziennikarka. Pisze i nagrywa dla portalu Revelist. Prowadzi popularne konto na Instagramie. Jeśli jeszcze jej nie znacie koniecznie obejrzyjcie jej filmy, w których z przymrużeniem oka pokazuje, z czym zmagają się dziewczyny Plus Size. Bierze udział w wielu kampaniach społecznych dotyczących akceptacji własnego ciała.

3. Melissa z Yours Truely Melly

plus size instagram body positive

body positive plus size blog

Feminizm i Body Positive to zainteresowania Melissy, których odzwierciedlenie znajdziecie na jej świetnym instagramowym koncie. Mnóstwo pozytywnych i szalonych zdjęć, na których autorka pokazuje, jak można cieszyć się życiem, podróżować i przeżywać przygody, gdy nie pozwalamy, by ograniczało nas własne ciało . Polecam zaglądanie do Melissy, zawsze, gdy macie słabszy dzień. Mi zawsze udziela się jej optymizm.

4. Amina Mucciolo

plus size blogger

blog body positive nobodyshame

Kobieta – tęcza. Najbardziej kolorowa z blogerek Plus Size, na jaką się natknęłam. Kocha słodkie wzory i kolory na wszystkim: ubraniach, dekoracjach, meblach i własnych włosach. Zawsze jest sobą. Prowadzi sklep z kolorowymi dekoracjami. Znajdziecie ją  między innymi na blogu Tassel Fairy i na Instagramie. Polecam obserwowanie szczególnie w ponure dni.

5. Ashley Nell Tipton

plus size designer blog

plus size funny blog

Projektantka odzieży, zwyciężczyni amerykańskiego Project Runway. Dzięki niej pierwszy raz w tym programie pojawiła się kolekcja Plus Size i w dodatku przyniosła jej zwycięstwo. Projektuje dla kobiet takich, jak ona, które chcą ubierać się modnie i kolorowo. Dzięki temu, że przestała przejmować się, co pomyślą o niej inni, spełnia swoje marzenia. Najchętniej śledzę ją na Instagramie.

Wszystkie dzisiejsze bohaterki działają na mnie niezwykle inspirująco. Piękne jest to, że nie dały się wtłoczyć w stereotypy i żyją odważnie i kolorowo. A czy Wy macie odwagę być sobą?

(Visited 3 477 times, 1 visits today)