blog o modzie plus size

Styl marynarski w modzie Plus Size

To chyba najmocniej kojarzący się z latem i wakacjami styl. Stosuje się go z powodzeniem nie tylko w modzie, ale również w aranżacjach wnętrz, ogrodów, czy jako motyw przewodni przyjęć. Nigdy się nie nudzi i zawsze jest na topie o tej porze roku. Co najważniejsze, pasuje każdemu i nadaje się na wszystkie okazje. Zapraszam na moc inspiracji stylem marynarskim i przegląd odzieży w dużych rozmiarach.

O stylu marynarskim ogólnie

Jest to jeden z tych ponadczasowych stylów w modzie, który zapewne stosowała już każda z nas. Styl inspirowany żeglugą i morzem jest niezwykle uniwersalny, bo da się go przemycić zarówno w bardzo oficjalnych kreacjach, jak i w luźnych wakacyjnych strojach. Świetnie pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Noszą go osoby w każdym wieku, włączając w to niemowlaki 😉 Widziałam też wiele kubraczków dla zwierzaków, które były uszyte w typowych dla stylu marynarskiego barwach i krojach. Wychodzi na to, że to najbardziej demokratyczny z trendów w modzie.

blog o modzie plus size

Unique Vintage

Zasady stylu marynarskiego w modzie

Nie napiszę tu zapewne nic odkrywczego, bo styl ten jest powszechnie znany i bardzo łatwo rozpoznawalny. Kolory podstawowe to oczywiście granat, czy inne odcienie niebieskiego i biel. Do tego zestawienia pięknie pasuje czerwień, a przy mniej ortodoksyjnym podejściu także inne mocne kolory, dodane jako akcent. W stylu marynarskim nie może zabraknąć wszelkiego rodzaju pasków, które ja osobiście uwielbiam! Mile widziane są także motywy, które w oczywisty sposób kojarzą się z morzem: kotwice, koła ratunkowe, mewy, żagle, itd.

blog o stylu w dużych rozmiarach

Unique Vintage

Jest to styl pozbawiony przepychu i raczej oparty na prostocie. Bardzo go lubię właśnie za to, że ma tak wiele wspólnego z moim ukochanym French chic. Jeśli ktoś preferuje właśnie ten styl i nosi niewymuszoną elegancję, bardzo łatwo może nadać marynarskiego charakteru swoim stylizacjom wyłącznie za pomocą dodatków. Świetnie się tu sprawdzą żeglarskie mokasyny, trampki, czy espadryle. Do tego koniecznie dodatki w bieli, granacie i czerwieni i słomkowy kapelusz lub czapka z daszkiem na głowę.

Marynarskie inspiracje na blogach o modzie Plus Size

moda w dużych rozmiarach

1, 2, 3

moda na lato dla puszystych

1, 2, 3

plus size fashion nautical

1, 23

plus size blog o modzie w dużych rozmiarach

1-3

blog o modzie dla puszystych

1, 23

duże rozmiary

12, 3

blogi plus size

1, 23

Ubrania w dużych rozmiarach z naszych sklepów, które sprawdzą się w marynarskich klimatach

duże rozmiary na lato

C&A

moda dla puszystych

Cellbes

ciuszki xxl modern size

CiuszkiXXLpl/Modern Size

modna odzież w dużych rozmiarach

CiuszkiXXLpl/Modern Size

moda plus size

sklep z dużymi rozmiarami

CiuszkiXXLpl/Modern Size

moda plus size blog

KappAhl XLNT

ubrania w dużych rozmiarach

blog plus size

Zalando

Mam nadzieję, że nie dostałyście oczopląsu od ogromnej ilości pasków, które pojawiły się w tym wpisie 😉 Czy Wasze marynarskie stylizacje już gotowe?

Zdjęcie tytułowe: 1, 2, 3, 4

(Visited 2 731 times, 1 visits today)