modelka plus size

Nadia Aboulhosn modelka i blogerka Plus Size

Dzisiejszy wpis poświęcę kolejnej aktywistce na rzecz akceptacji kobiecego ciała w różnych rozmiarach. Nadia jest modelką, blogerką a także projektantką linii odzieżowych Plus Size. Przede wszystkim jest jednak kobietą, która lubi eksponować swoje krągłości i jest w tym doskonała.

Nadia swoją oryginalną urodę zawdzięcza amerykańsko – libańskiej mieszance genów. Urodziła się na Florydzie, ale jako 22-latka przeprowadziła się do Nowego Jorku.

modelka xl

Jej kariera rozpoczęła się w 2010 r., gdy założyła bloga Nadia Aboulhosn, dzięki któremu rozwijała swoje zainteresowania modą Plus Size.

blogerka plus size

blog plus size

moda xxl

W tek chwili Nadia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek Plus Size na świecie.

modelka plus size

blog xxl

plus size fashion

Mimo niskiego wzrostu (160 cm) Nadia jest także modelką i współpracuje przy kampaniach znanych marek Plus Size.

bielizna plus size

sexi plus size

Jej zainteresowanie modą zdecydowanie wykracza poza przygotowywanie stylizacji na bloga. Nadia jest także utalentowaną projektantką. Tworzyła własne linie dla takich marek, jak BooHoo, Addition Elle, czy Lord & Taylor.

modelka plus size

moda plus size

Ze względu na swoją orientalną urodę oraz kobiece kształty, które odważnie eksponuje, Nadia nazywana jest często Kim Kardashian w większym wydaniu.

sexi xxl

plus size is sexy

Dla mnie jak zwykle najważniejsze jest to, że Nadia Aboulhosn robiąc karierę na wielu polach, znajduje też czas na to, by angażować się w akcje społeczne w duchu „Body Positive”.

Historie innych modelek Plus Size na moim blogu:

(Visited 1 779 times, 1 visits today)