Plus Size model

Modelka Plus Size: Rosie Mercado i jej wielka metamorfoza

Rosie Mercado to piękna kobieta, która na oczach całego świata walczy o swoje zdrowie i szczęście. Po spektakularnym zrzuceniu ponad 100 kilogramów stała się inspiracją dla milionów kobiet. Mam nadzieję, że jest to trudna historia, która zakończy się pięknym happy end’em. 

Rosie jest w tej chwili modelką Plus size o światowej sławie, dziennikarką, aktorką i gwiazdą telewizyjną. Jednak życie tej 36 letniej amerykanki meksykańskiego pochodzenia nie było usłane różami.

Plus size fashion

Rosie Mercado od lat samotnie wychowuje trójkę dzieci. Po tym, jak rozpadło się jej małżeństwo, a jedno z dzieci zachorowało, przestała radzić sobie z emocjami. Pewnie większość z nas zna ten stan, gdy najszybciej dostępnym sposobem na poradzenie sobie z emocjami, jest sięgnięcie po coś smacznego. Tak właśnie postępowała Rosie. Przyznaje, że odżywiała się bardzo niezdrowo korzystając często z fast food’ów. Jej ciało wymknęło się całkiem spod kontroli, a waga doszła do 200 kilogramów.

Plus Size Model

Mimo otyłości olbrzymiej Rosie pracowała jako fotomodelka, ponieważ fotografowie doceniali piękno jej twarzy. Nie mogła jednak liczyć na prawdziwy rozwój w tym zawodzie. Największe ograniczenia spotykały ją jednak w życiu codziennym. Z powodu rozmiaru nie mogła aktywnie spędzać czasu ze swoimi dziećmi i cieszyć się życiem.

blog plus size

blog o odchudzaniu

Momentem zwrotnym była upokarzająca sytuacja na lotnisku. Pracownik linii lotniczych w nieprzyjemny sposób publicznie poinformował ją, że musi wykupić dla siebie dwa miejsca w samolocie. To był impuls do zmiany trybu życia.

Blog o odchudzaniu

Odchudzanie motywacja

Rosie postanowiła zawalczyć o siebie. Zaczęła zdrowo się odżywiać i intensywnie trenować. Jej zmagania i sukcesy możemy śledzić na bieżąco na jej instagramowym profilu: @rosiemercado.

Rosie Mercado

plus size model

Dzięki temu, że schudła, mogła podpisać prawdziwy kontrakt z agencją modelek Plus Size. Dodatkowo, dla wielu osób, stała się żywym przykładem na to, że każdy może zmienić swoje życie na lepsze. W prasie i telewizji motywuje innych do działania.

moda xxl

Plus size beauty

Niezależnie od tego, z jakiego etapu życia Rosie Mercado, pochodzą jej zdjęcia, nie można przejść obojętnie obok tej niezwykłej urody.

modelka xxl

modelka plus size

Rosie Mercado

To jedna z tych historii, które dają nam wszystkim nadzieję. Z perspektywy własnych doświadczeń ze spektakularnymi sukcesami w odchudzaniu, zawsze zapala mi się jednak ostrzegawcze światełko, gdy patrzę na takie metamorfozy. Wiem, że drastyczna zmiana w ciele wymaga jeszcze większej zmiany w psychice. W przeciwnym razie kończy się to dramatem. Mam nadzieję, że nie tym razem, bo zawsze trzymam kciuki, za osoby, które postanowiły walczyć o lepsze życie, a przy okazji stają się inspiracją dla innych.

Rosie Mercado

Lubicie śledzić takie przemiany? Dają Wam pozytywnego kopa, czy może macie już dość gwiazd obnoszących się swoimi sukcesami w odchudzaniu?

Historie innych modelek Plus Size na moim blogu:

(Visited 2 003 times, 1 visits today)