blog plus size

+NEWS 2 , czyli ciekawostki Plus Size i nie tylko

Zapraszam po kolejną porcję ciekawych linków z sieci. Będzie o stylu Magdy Gessler, Dorocie Wellman i paru innych interesujących sprawach. W sam raz do poczytania w trakcie długiego majowego weekendu. Zapraszam!

 

Pierwszą porcję linków podrzuciłam Wam jakiś czas temu w tym wpisie: +NEWSDziś zapraszam na ciąg dalszy informacji związanych ze światem Plus Size, w mniej lub bardziej oczywisty sposób. Może znajdziecie tu coś ciekawego dla Siebie.

1. Styl Magdy Gessler – profesjonalna analiza

styl Magdy Gessler

Jest to temat, który od lat interesuje kobiety noszące większe rozmiary. Magdy Gessler nie trzeba lubić, ale nie można odmówić Jej dobrego gustu i wyczucia mody. Rzetelną analizę jej stylu znajdziecie na blogu Ubieraj się Klasycznie. Polecam, nie tylko ten artykuł, bo blog Marii to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat mody i stylu.

 

2. Dorota Wellman w majowym numerze Twojego Stylu

styl Doroty Wellman

Dorotę Wellman uwielbiają niemal wszyscy, więc z radością przekazuję informacje na jej temat, które znajduję w sieci. Na nowy Twój Styl trafiłam w saloniku prasowym i widząc moja ulubienicę na okładce, nie mogłam się oprzeć. Fragment artykułu znajdziecie także na stronie internetowej magazynu: Dorota Wellman: nadrabiam wdziękiem!

A tu jeszcze jako bonusik wywiad z Dorotą Wellman z 2015 r.: KLIK

Przypominam nieśmiało, że ja również popełniłam kiedyś wpis, w którym porównywałam styl obu Pań w kontekście mody Plus Size: Styl Magdy Gessler vs. styl Doroty Wellman

 

3. Relacja zdjęciowa z Targów Plus Size

Targi plus size

Piękna relacja zdjęciowa z Targów Plus Size, które odbyły się w Poznaniu 23 kwietnia. Zorganizowały je dwie Superwoman z Plus Me Project: Niestety nie mogłam wybrać się do Poznania, ale mam nadzieję, że Dziewczyny dopiero się rozkręcają i takich wydarzeń będzie coraz więcej. Relację zdjęciową zamieszczono na stronie +MAG

 

4. Stwórz swój „portret”

Plus Size girl

Coś na chwilę relaksu i dla rozweselenia. Ja wyglądam tak, jak widzicie powyżej ;). Własne podobizny utworzycie w przyjemny i prosty sposób tutaj: KLIK

 

5. Ładny i praktyczny planner na maj do pobrania

planner maj

Coś, co przyda się każdej kobiecie. Do wyboru macie dwie piękne wersje kolorystyczne przygotowane przez Alinę. Jeśli jeszcze nie znacie bloga Design your lifeto zapewne zostaniecie tam na dłużej, bo świetnie się czyta i ogląda. Polecam gorąco!

6. Makijaż w stylu Adele

Jeśli lubicie bawić się makijażem i podoba Wam się charakterystyczna kreska na powiece, koniecznie obejrzyjcie ten instruktaż. Przygotował go makijażysta Adele, więc jest to praktyczna wiedza z „pierwszej ręki”.

 

Na tym zakończę dzisiejszą porcję ciekawostek, przy okazji życząc Wam udanej Majówki :*

(Visited 991 times, 1 visits today)