modelka plus size

Fluvia Lacerda – modelka Plus Size i jej blog

Piękna Brazylijka, która jeszcze niedawno pracowała w Nowym Jorku jako niania, robi karierę modelki na całym świecie. Dodatkowo prowadzi blog, na którym możemy ją zobaczyć w prywatnym wydaniu. Zapraszam serdecznie na spotkanie z seksowną kobietą, która z dumą nosi rozmiar 48/50.

Jak bywa w romantycznych historiach, Fluvia Lacerda nigdy nie pomyślałaby o pracy modelki, gdyby przypadkiem, nie natknęła się w nowojorskim autobusie na wydawcę magazynów modowych. Dzięki temu zrządzeniu losu dowiedziała się, że istnieje coś takiego, jak modeling Plus Size i za namową, postanowiła spróbować swoich sił w tej branży.

plus size blog

modelka plus size

Od tamtej pory Fluvia brała udział w pokazach i sesjach na całym świecie. Zaangażowała się także aktywnie w wiele kampanii uczących kobiety patrzeć pozytywnie na własne ciało. Jej kampanie społeczne mają szczególnie duże znaczenie w Brazylii. Modelka przyznaje, że kobiety w jej rodzinnym kraju są w dużo gorszej sytuacji, niż Amerykanki, gdzie ruch „body positive” rozpoczął się wcześniej i działa na znacznie większą skalę.

Zobaczcie pozytywny film z udziałem Fluvii Lacerdy, który powstał dla PLUS Model Magazine.

Fluvia ma także swoją własną kolumnę w jednym z brazylijskich magazynów i dodatkowo prowadzi blog, na którym pokazuje swoje prywatne zdjęcia. Wpisy pojawiają się niestety dość rzadko, ale i tak jest to bardzo miłe, że modelka chce pokazywać swoje prywatne stylizacje bez retuszu.

blog dla puszystych

blogi plus size

Fluvia nosi rozmiar 48/50 a przy tym może poszczycić się bardzo seksowną  figurą z wąską talią i pięknymi biodrami. Z resztą najlepiej widać to na zdjęciach.

plus size model

sexy plus size

blog xxl

Fluvia Lacerda firmuje także swoim nazwiskiem kolekcję bielizny brazylijskiej marki Flaminga.

bielizna duże rozmiary

fluvia lacerda

plus size

modelka duże rozmiary

modelka plus size

Pozostałe piękności Plus Size, o których pisałam w poprzednich artykułach znajdziecie pod tymi linkami:

(Visited 2 804 times, 1 visits today)