polski blog plus size

+NEWS, czyli ciekawostki Plus Size i nie tylko

Zapraszamy serdecznie do nowego cyklu na blogu. Wpisy z tej serii będą zawierały krótkie notatki wraz z linkami do ciekawych informacji, wydarzeń, czy filmów. Wszystko będzie kręciło się oczywiście wokół tematów Plus Size, czy Body Positive, ale nie tylko. Czasem po prostu znajduję coś interesującego w sieci, czym chciałabym się z Wami podzielić. Taka porcja informacji w sam raz do porannej kawy lub na leniwy wieczór 🙂

1.Elżbieta Romanowska – niesamowita osobowość w pięknym ciele Plus Size – moje nowe odkrycie

romanowska plus size

Źródło zdjęcia: Gala

Muszę przyznać, że nie znałam zbyt dobrze Eli jako aktorki. Przeczytałam gdzieś, że będzie tańczyła z Rafałem Maserakiem. Oczywiście pod tą informacją pojawiło się mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy hejterów. To skłoniło mnie do obejrzenia Tańca z Gwiazdami po raz pierwszy po wielu latach i totalnie wsiąkłam. Ela jest niekwestionowaną gwiazdą tej edycji. Rusza się przepięknie i wykonuje najtrudniejsze układy. Widać, jak bardzo się otwiera i rozwija w programie. Przy tym jest bardzo skromną i ciepłą osobą. Myślę, że zainspiruje wiele kobiet do działania i do wiary we własne możliwości. Mocno trzymam za nią kciuki! Wszystkie odcinki Tańca z Gwiazdami możecie obejrzeć na ipla.tv. A tu krótki wywiad z Elą:

 

2.  Bardzo oryginalny blog modowy – Lion Hunter

Blog prowadzony przez pochodzących z Zimbabwe, a mieszkających w Kanadzie Mo i Tena, którzy są rodzeństwem. Przepiękne zdjęcia i bardzo kreatywne stylizacje, od których nie można oderwać oczu. Do tego coś, czego jeszcze nigdzie nie spotkałam, czyli “bliźniacze outfity” damsko – męskie. Niesamowite, jak pięknie ich stroje komponują się ze sobą. Zajrzyjcie koniecznie – zdjęcia poniżej to tylko przedsmak!

blog plus size

plus size blog

3. Plus Size Art, czyli nowoczesna sztuka ukazująca kobiety o pełnych kształtach

Holenderska artystka Susan Ruiter tworzy obrazy, których bohaterkami są kobiety Plus Size. Jej prace są niezwykle sympatyczne i tworzone z dużą dozą poczucia humoru. Chciałabym mieć jeden z jej obrazów na swojej ścianie 🙂

sztuka plus size

4. Dorota Wellman Kobietą Roku “Twojego Stylu”

Zapewne już o tym wiecie, ale ja tak uwielbiam Dorotę Wellman, że postanowiłam napisać o tym także na blogu. Ostoja normalności, mądrej kobiecości i idealny przykład, że nawet pracując w mediach można pozostać sobą i mieć rzeszę wiernych fanów. Przy okazji przypominam fajny artykuł: „Za co kochamy Dorotę Wellman”

dorota wellman blog

5. Jeszcze jeden dowód na to, że każda z nas może zostać „Królową Parkietu, czyli Fat Girl Dancing

Bardzo lubię śledzić ciekawostki polecane przez innych blogerów i mam nadzieję, że ten rodzaj wpisów Wam również przypadnie do gustu 🙂 Dajcie znać, co o tym sądzicie!