modelka plus size tara lynn

Modelka Plus Size – kobieca Tara Lynn

Dziewczęca twarz i piękne ciało w rozmiarze 46. Sesje zdjęciowe w największych magazynach mody i kampanie dla znanych marek odzieżowych. Tara Lynn znaczy bardzo wiele w świecie mody Plus Size, a jednocześnie wciąż sprawia wrażenie sympatycznej „dziewczyny z sąsiedztwa”.

Od pozostałych modelek Plus Size, o których już pisałam, Tarę odróżnia bardziej chłodne i pragmatyczne podejście do tematu modelingu. Przyznaje otwarcie, że większą kobietę jest znacznie trudniej ubrać. Nie jest aktywistką, która chce walczyć z podziałem na rozmiary standardowe i te Plus Size. Jak sama mówi, chciałaby po prostu, by zarówno bardzo szczupłe, jak i pulchne dziewczyny mogły bez problemu znaleźć dla siebie wymarzone ubrania bez poczucia wstydu. 

modelka xl

blog dla puszystych

plus size beauty

Być może jej zdystansowane podejście do pracy modelki wynika z tego, że Tara ma bardzo wiele niezwiązanych z modelingiem zainteresowań. Ukończyła studia lingwistyczne. Biegle mówi po hiszpańsku i francusku. Kształciła się także, jako śpiewaczka klasyczna. Uwielbia operę i muzykę francuskich kompozytorów XIX wieku. W czasie wolnym lubi także malować. Od niedawna sprawdza się także w roli mamy. To wszystko udaje jej się łączyć z karierą zawodową.

modelka plus size

Tara Lynn pojawiała się wielokrotnie na okładkach światowych wydań magazynu Elle.

elle plus size

Zdjęcia Tary Lynn do francuskiego wydania Elle wykonał Marcin Tyszka. Oto efekty ich współpracy.

moda plus size

modelka tara lynn

modelka duże rozmiary

 Tara Lynn brała także udział w słynnej sesji Plus Size do włoskiego wydania Vogue.

vogue plus size

Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w słynnej kampanii reklamowej Lane Bryant #thisbody.

modelka duże rozmiary

modelki plus size

#thisbody

duże rozmiary

bielizna duże rozmiary

modelka plus size

sesja plus size

Nawet tak pięknej kobiecie Plus Size niełatwo zaistnieć w świecie mody. Tym bardziej warto inspirować się tymi, którym się ta trudna sztuka udała. Na pewno niebawem przyjrzymy się kolejnym modelkom. Do tej pory na blogu pojawiły się już: Denise Bidot, Candice Huffine, Ashley GrahamTess Holliday.