Modelka Plus Size Denis Bidot

Modelka Plus Size – poznajcie piękną Denise Bidot

Zapraszam na spotkanie z kolejną piękną modelką XXL. Tym razem będzie to Denise Bidot, piękność o egzotycznym pochodzeniu. Jej motto to: „nie ma złego sposobu na bycie kobietą”. Zgodnie z nim walczy o akceptację kobiecego ciała, niezależnie od jego rozmiaru.

Denise Bidot to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek Plus Size na świecie. Występowała w kampaniach reklamowych większości marek, które mają w swej ofercie odzież XXL. Jest świetnie znana także w Polsce, choćby ze współpracy z duńską firmą Zizzi.

Modelka XXL

Denis Bidot Plus Size Model

Plus Size Model

 

Denise swoją niezwykłą urodę zawdzięcza zapewne ciekawemu połączeniu genów : jest , pół-Kuwejtką, pół-Portorykanką. Wychowywała się na Florydzie i już jako dziecko uczestniczyła w różnego rodzaju zajęciach teatralnych. Jako osiemnastolatka przeniosła się do Hollywood, bo marzyła o graniu w filmach. Okazało się, że droga do wymarzonego zawodu jest niezwykle trudna. Zazwyczaj spotykała się z sugestią, że powinna zrzucić sporo kilogramów, by myśleć o aktorstwie.

Denis Bidot Plus Size

Moda Plus Size

 

Denise nie zrezygnowała z życia w Los Angeles i rozpoczęła naukę w tamtejszej Akademii Wizażu. Pracowała jako „mejkapistka” przy sesjach zdjęciowych i przy produkcji filmów. Dzięki temu, że obracała się w środowisku mody, została dostrzeżona przez osoby związane z agencjami modelek. Zasugerowano jej, że ma świetne warunki, by zostać modelką Plus Size. Nigdy wcześniej nie brała tego pod uwagę, ale ponieważ zawsze lubiła nowe wyzwania, postanowiła spróbować.

Plus Size Model Denise Bidot

Plus Size Model Denise Bidot

Okazało się, że Bidot jest wręcz stworzona do modelingu. Jako zgrabna, wysoka i krągła kobieta (177 cm wzrostu, 90 kg wagi) bardzo szybko zaczęła współpracę z najbardziej znaną agencją opiekującą się modelkami Plus Size – Muse Models. Współpraca ta spowodowała, że Denise przeprowadziła się do Nowego Jorku.

 

Modelka Plus SizeDenise Bidot Plus Size Model

 

Współpraca ze znaczącymi markami odzieżowymi dała Bidot rozpoznawalność na całym świecie. Została, i do dziś jest, twarzą duńskiej marki Zizzi produkującej odzież w dużych rozmiarach. Denise pojawia się w artystycznych sesjach zdjęciowych, komercyjnych kampaniach, na okładkach magazynów a także na wybiegu.

 

Modelka XXL

Moda Plus Size

Denise Bidot Plus Szie Model

 

Kobiety na całym świecie pokochały Denise Bidot za zeszłoroczną kampanię Beach Body – Not Sorry. Modelka wystąpiła w sesji zdjęciowej w kostiumach kąpielowych. Jej zdjęcia nie zostały poddane retuszowi, jak dzieje się to w większości kampanii, także tych z modelkami Plus Size. Na zdjęciach Bidot wyraźnie widać cellulit i rozstępy. Denise chętnie zgodziła się na tę kampanię. Jak sama mówi bardzo chciała, by kobiety zobaczyły ją taką, jaka jest naprawdę: niedoskonałą, a jednocześnie w pełni akceptującą siebie. Nie można jej za to nie kochać!

Sexy Plus Size

Modelka Plus Size

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego portfolio Denise Bidot.

Denise Bidot to już czwarta piękność o pełnych kształtach, o której pisałam na blogu. Poprzednie wpisy o modelkach Plus Size znajdziecie tutaj: Candice Huffine, Ashley Graham, Tess Holliday. Jeśli macie Swoją ulubioną modelkę lub gwiazdę, o której warto napisać, koniecznie dajcie znać w komentarzach lub na Facebooku. Do kolejnego przeczytania! 🙂

(Visited 2 509 times, 1 visits today)