blogi plus size

Mój przegląd oryginalnych blogów Plus Size z różnych części świata

Odwiedzając systematycznie blogi modowe, ławo można dostrzec pewne trendy i powtarzalność prezentowanych stylizacji. W moich internetowych poszukiwaniach natknęłam się jednak na kilka blogów Plus Size, które zdecydowanie różnią się od pozostałych.

Chciałabym podzielić się z Wami linkami do kilku interesujących blogów Plus Size. Każda z blogerek, które zamierzam  Wam dziś przedstawić, reprezentuje zupełnie inny styl. To, co je łączy to konsekwencja i spójność przedstawianych stylizacji. Nie każdy z tych stylów przemawia do mnie estetycznie, ale jestem pełna podziwu, że można tak mocno wyrażać siebie poprzez to, co się nosi. Dziewczyny są tak oryginalne, że gdy raz trafi się na ich zdjęcia, trudno o nich zapomnieć. Mam nadzieję, że na Was zrobią równie duże wrażenie.

Gdybyście chciały przyjrzeć się znanym blogerkom z USA zapraszam do tego wpisu.

Rosemary Florence jest blogerką, którą znam najkrócej z całego dzisiejszego zestawienia, bo trafiłam na nią dopiero kilka dni temu. Rosie meszka w Wielkiej Brytanii i studiuje modę. Nic dziwnego, że z taką łatwością bawi się konwencjami. Jest wielką miłośniczką stylu Vintage w szerokim tego słowa znaczeniu. Jej stylizacje nawiązują do bardzo różnych okresów. To z tego powodu jej styl wydaje się najmniej spójny.

blog plus size

moda plus size

Georgina to kolejna angielska blogerka. Jak pisze na blogu, dzięki zamieszczaniu swoich zdjęć w sieci zyskała pewność siebie. Sama przyznaje, że jej styl jest nietypowy i nie każdemu się spodoba. Poprzez swój strój w 100% wyraża siebie i swoje poczucie estetyki. Wiele ubrań i dodatków wykonuje własnoręcznie. Dla mnie Georgina wygląda wręcz nierealnie, jak postać z bajki.

plus size fashion

plus size vintage

Mieszkająca w Nowym Orleanie blogerka jest wielką fanką mody z lat 30, 40 i 50 XX wieku. Wystarczy spojrzeć na jedno z jej zdjęć, by przekonać się, że to nie tylko fascynacja ubiorem, ale całym stylem życia osadzonym w tamtych czasach. Jej zdjęcia wyglądają, jak kadry wyjęte ze starych filmów. Wisienką na torcie jest charakterystyczna czerwona szminka.

vintage xxl

plus size

Blog prowadzony przez Teer Wayde modelkę Plus Size z Australii. Jej styl bardzo mocno nawiązuje do trendu Pin Up, ale często w mrocznym, wręcz demonicznym wydaniu. Na blogu znajdziecie mnóstwo zdjęć z profesjonalnych sesji.

plus size model

modelka xxl

Ragini Nag Rao pochodzi z Indii i z tego, co udało mi się o niej przeczytać, po pobycie w USA, wróciła do swojego rodzinnego kraju. Jej egzotyczna uroda i oryginalne stylizacje mają wręcz magiczną siłę przyciągania. Nie podejmuję się opisania jej stylu, ponieważ nie mieści się on w żadnych ramach. Do tego te piękne zdjęcia, które przypominają obrazy. Nie mogę się oderwać od ich oglądania i wcale nie chodzi o modę, ale o ten niepowtarzalny klimat.

moda xxl

odzież xxl

Na koniec zostawiłam sobie moją ulubienicę. Audrey jest z Francji i bardzo to widać w jej sposobie ubierania się. Gdybym miała nazwać jej styl, powiedziałam bym właśnie, że jest francuski z nutką retro. Uwielbiam jej piękne, klimatyczne zdjęcia, rude włosy i cudne buciki, których nie widziałam u innych blogerek. Tak, jak w poprzednim przypadku, widać tu wyraźnie zdolności artystyczne. Zaglądam do niej bardzo często i wciąż się zachwycam.

blog modowy

retro plus size

Mam nadzieję, że przede mną jeszcze dużo ciekawych blogów do odkrycia. Jeśli macie Swoje typy, koniecznie się nimi podzielcie, chętnie się im przyjrzę. A może któraś z „moich” blogerek zrobiła na Was wrażenie? Napiszcie, która 🙂

(Visited 4 636 times, 1 visits today)