blog xxl

Walentynki Plus Size – stylizacje i zakupy last minute

Można je świętować, można ich nie zauważać, czy nawet demonstracyjnie bojkotować. Niezależnie od tego jakie jest Twoje podejście do Walentynek, zbliżają się one wielkimi krokami i część świata już oszalała z tego powodu. Ja do tego grona się nie zaliczam, ale przeglądając blogi modowe Plus Size uległam urokowi walentynkowych stylizacji. Dla tych, którzy będą celebrować ten dzień znalazłam sporo inspiracji Plus Size i pomysły na zakupy last minute.

Najhuczniej będzie się świętowało 14 lutego w USA, ale oczywiście moda na Walentynki ogarnęła już w różnym stopniu chyba wszystkie zakątki globu. Blogerki prześcigają się w pomysłach na walentynkowe outfity, a półki w sieciówkach zaczerwieniły się od seksownych koronek. Zebrałam sporo inspirujących stylizacji i pomyślałam, że zrobię dla Was mały research w naszych sklepach z odzieżą Plus Size. Wszystko podzieliłam na cztery różne kategorie, w zależności od tego, jak zamierzacie spędzać ten wieczór.

Walentynki Plus Size wersja I, czyli wytwornie i „na bogato”

duże rozmiary

Źródła zdjęć: 123

blog plus size

Źródła zdjęć: 123

Z naszych sklepów

odzież xxl

  1. H&M, 2/6. Outlet Modern Size, 3/5. C&A, 4. byLOLA

ciuszki xxl

  1. byLOLA, 2. C&A, 3. Outlet Modern Size

Walentynki Plus Size wersja II, czyli elegancko i klasycznie

blog modowy plus size

Źródła zdjęć: 1234

Z naszych sklepów

modna odzież xxl

1-2. C&A, 3/5. H&M, 4/6. Outlet Modern Size

Walentynki Plus Size wersja III, czyli casualowo i z przymrużeniem oka

moda plus size

Źródła zdjęć: 12, 3, 456

Z naszych sklepów

odzież xxl

  1. Outlet Modern Size, 2/4/5. C&A, 3/6. KappAhl

Walentynki Plus Size wersja IV, czyli intymnie i bardzo sexi (Uwaga! Te stroje mogą się przydać także w poprzednich scenariuszach)

bielizna xxl

sexy plus size

Źródła zdjęć: 12

Z naszych sklepów

seksowna xl

  1. KappAhl, 2/5/6. C&A, 3. H&M, 4. Outlet Modern Size

Mojemu sercu zdecydowanie najbliższa jest luźna i zabawna wersja walentynkowych stylizacji. Mam nadzieję, że znajdziecie tu również coś dla Siebie.

Niezależnie od tego, jaki macie stosunek do walentynkowego szaleństwa, wykorzystajcie ten dzień, by pomyśleć ciepło o Swoich bliskich i przede wszystkim o Sobie!

(Visited 2 076 times, 1 visits today)