muzyka świąteczna

Muzyka do pieczenia pierniczków i innych przygotowań świątecznych

Przypuszczam, że tak jak ja, jesteście pochłonięte świątecznymi przygotowaniami i nie macie czasu na przeglądanie blogów i beztroskie buszowanie w sieci. Chciałabym Wam jakoś umilić ten gorący czas, dlatego postanowiłam udostępnić Wam trochę muzyki, bez której nie wyobrażam sobie przedświątecznej krzątaniny.

Nazywam to moją „pierniczkową listą przebojów”, bo właśnie w czasie przygotowywania świątecznych wypieków najbardziej lubię słuchać takiej muzyki.

 

Na początek moja ukochana zimowa piosenka. Uwielbiam ją po prostu!!!

Na drugim miejscu mój ulubiony świąteczny album, czyli Michael Buble i jego „Christmas Album”.  Jest lekko jazzujący, klasyczny i w bardzo zimowym klimacie. Całego albumu możecie wysłuchać tutaj:

 

Teraz gigantyczna dawka świątecznej muzyki dla każdego. znajdziecie tu ponad 4 godziny mieszanki popu, jazzu i klasyki:

 

Miłośnikom delikatnych akustycznych brzmień polecam playlistę  Acoustic Christmas na Spotify. Bardzo delikatna, przyjemna muzyka. Świetnie odnajdzie się także jako tło dla świątecznych spotkań rodzinnych:

 

Na zakończenie nie mogło zabraknąć małego rozweselacza. Pamiętacie film „To właśnie miłość”? 😉

 

Mam nadzieję, że mimo wielu zadań, miło spędzacie ten przedświąteczny czas. Ja właśnie ruszam do kolejnej partii pierniczków. Michael Buble już cichutko podśpiewuje w kuchni…..

(Visited 457 times, 1 visits today)