Blogi Plus Size – moje zestawienie ulubionych blogów modowych z USA

Przegląd blogowy rozpoczynam od blogów amerykańskich. Wynika to z tego, że na tamtejszym rynku branża Plus Size jest zdecydowanie najbardziej rozwinięta, a co za tym idzie, blogów z nią związanych jest mnóstwo. Zapraszam do wspólnego poszukiwania inspiracji u fashionistek zza oceanu.

1. Girl with Curves www.girlwithcurves.com 

Girlwithcurves1

Blog “dziewczyny z krągłościami” musiał znaleźć się na samym początku zestawienia, bo to jeden z pierwszych blogów Plus Size, na który trafiłam dawno, dawno temu. Bloga prowadzi Tanesha Awasthi, amerykanka hinduskiego pochodzenia. Zawodowo pracuje jako stylistka i modelka. W jej stylizacjach dominuje klasyczna elegancja z indywidualnym spojrzeniem na współczesne trendy. Na blogu znajdziecie mnóstwo inspiracji na stroje do pracy i na większe wyjścia, ale tych z przymrużeniem oka również nie brakuje.

Girlwithcurves2

Girlwithcurves3

2. Ravings By Rae www.ravingsbyrae.com

SarahRae1

Blog lifestylowy założony w 2012 r. przez Sarah Rae Vargas z Chicago. Sarah skupia się nie tylko na modzie, pokazuje w sieci dużą część swojego życia. Największą popularność przynosi jej własny kanał na Youtubie: RavingsByRae. Na blogu znajdziecie dużo kobiecych stylizacji, ale sporo jest też tych codziennych, czy weekendowych.

SarahRae2

SarahRae3

3. Life and Style of Jessica Kane www.lifeandstyleofjessica.com

JessicaKane1

Pionierka wśród amerykańskich blogerek Plus Size. Jest zawodowo związana z branżą już od wielu lat. Współpracuje z wieloma markami odzieżowymi. Zajmuje się organizacją pokazów mody. Jest właścicielem i wydawcą największego pisma związanego z branżą Plus Size: Skorch Magazine. Znajdziecie u niej sporo stylizacji typu fitness.

JessicaKane2

JessicaKane3

4. Sometimes Glam www.sometimesglam.com

SometimesGlam1

Blog należy do mieszkającej w Phoenix Crystal Coons. Blogowanie rozpoczęła już 2000 r. Zawodowo również zajmuje się pisaniem, ale także, fotografią, marketingiem i projektowaniem stron www. Swój styl określa jako współczesną klasykę z odrobiną glamouru.

SometimesGlam2

SometimesGlam3

5. Nadia Aboulhosn www.nadiaaboulhosn.com

Nadia1

Witrynę prowadzi blogerka, modelka i projektantka z Florydy. Znajdziecie u niej bardzo nowoczesne i odważne stylizacje zgodne z najnowszymi trendami. Wiele zdjęć na tej stronie pochodzi z profesjonalnych sesji zdjęciowych, więc warto na nie popatrzeć chociażby dla doznań estetycznych.

Nadia2

Nadia3

6. Gabi Fresh www.gabifresh.com

Gabifresh1

Blog powstał w 2008 r. Podstawowa dewiza autorki to “ignoruj wszelkie zasady mody”. Jej stylizacje są odważne i oryginalne, często na przekór stereotypom dotyczącym kobiecej sylwetki. Dodatkowo Gabi lubi bawić się swoim wizerunkiem i diametralnie się zmieniać.

Gabifresh2

Gabifresh3

Czy styl którejś z blogerek odpowiada Wam najbardziej? Może znacie inne blogi Plus Size, na które warto zaglądać?

(Visited 5 833 times, 1 visits today)